Účtovníctvo a ekonomické poradenstvo - SUMA Consulting, s.r.o.

Kto sme?

 

V roku 1994 bola firma SUMA Consulting, s.r.o. založená ako obrazek_ludi.jpgspoločnosť orientovaná výlučne na spracovanie účtovníctva a ekonomické, účtovné a organizačné poradenstvo. Cieľom spoločnosti bolo zabezpečenie spokojnosti klientov, ktorým firma poskytovala komplexné ekonomicko-účtovné služby.

Keďže záujem o ekonomické služby sa v nasledujúcich rokoch výrazne zvýšil, spoločnosť sa rozhodla vyvinúť vlastný účtovný softvér, ktorý by zabezpečoval obojstrannú spokojnosť medzi klientom a externým spracovateľom účtovníctva.

Správna príležitosť a zároveň dôležitý obrat v našich aktivitách nastal po skontaktovaní sa so žilinskou softvérovou spoločnosťou KROS, a.s. Vzhľadom na vzájomné skúsenosti sa naša kooperácia rýchlo rozvinula a výsledkom bol softvérový produkt OMEGA - podvojné účtovníctvo.

Od roku 1997, je naša spoločnosť zastúpením firmy KROS pre Bratislavu a okolie, kde zabezpečuje predaj, distribúciu a servis k ekonomickým programom ALFA plusOLYMP, OMEGA, ako aj školenia pre používateľov uvedených programov.

Úspešnej spolupráci s firmou KROS sa tešíme dodnes. Nezaháľame však ani v oblasti vedenia účtovníctva, nepretržite poskytujeme služby orientované na spracovanie účtovných dokladov, miezd a personalistiky na profesionálnej úrovni, čoho dôkazom sú naši spokojní klienti a s mnohými vzájomná dlhoročná spolupráca.

Kvalita našich služieb je výsledkom viac ako 18-ročnej praxe v odbore, sústavným vzdelávaním našich zamestnancov, individuálnym prístupom ku klientovi, založeným na vzájomnej dôvere a diskrétnosti, dodržiavaním záväzných termínov, spoľahlivosti a flexibilite.

 
 
© 2022 SUMA Consulting, s.r.o. | tvorba web stránok